Dárek k prvním narozeninám

Zhruba před rokem vám do rodiny přibyl jeden člen, miminko, které vám přineslo štěstí, ale z miminka už se stal kojenec, a za chvíli z něj bude už batole. Rok utekl jako voda a vy přemýšlíte, co mu dát k prvnímu roku, aby se nejednalo jen o hračky a knížky, které jsou jistě ceněné, ale ještě těchto hraček dostane dost a dost.

Jistě vás napadlo, že dělat oslavu v jednom roce je zbytečnost, to si nebude pamatovat, ale stojí za to celé rodině si připomenout, jaká krásná a důležitá událost se před rokem uskutečnila. Je podstatné si uvědomit, že pořád tento člen je velice malý a nejspíš oslavu budeme muset uzpůsobit jako zvykům, jako je spaní a nálady a nestresovat se, když to nevyjde, tak jak jsme předpokládali. Nebojte, těchto oslav budete dělat ještě dost

narozeninový dort.

Tak jaké dárky vybrat, aby nebyly lehce zapomenuty, ale by to ten „dar“ na který se vzpomíná celý život? V rodinách bývají různé zvyky, někdo dává první boty, někde se dávají hračky, které sami měly v dětství. Co je určitě nejlepším darem pro takto malé dítě, je dort. Ale musíme zapomenout na těžké máslové nebo kakaové varianty, co je ale naprosto vhodné je piškotové těsto s tvarohem a ovocem, potěšení je zaručeno i u dospělých.

barevné balonky

Pokud ovšem chcete něco nezapomenutelného, tak můžeme zvolit dvě varianty, a to levnější nebo dražší. Levnější varianta je jednoduchá, nechte vytisknout fotografie, které jste za tu dobu s miminkem udělali a vytvořte krásné vzpomínkové album, které můžete doplnit ještě o informace o otočení, držení hlavičky, zvednutí, o všech důležitých situacích.

Pokud se jedná o dražší variantu, tak je dobré se zamyslet nad nějakou investicí. Možností je mnoho, spoření, dluhopisy, svěřenecký fond, samozřejmě dle finančních možností. Pokud tolik financí nemáte k dispozici, tak zkuste se zamyslet nad nějakou památeční věcí, která by i v budoucnu mohla být cenná. V této variantě se dává stříbrná lžička nebo medailon.