Noste vyzývavé oblečení


Je zarážející, že v 21. století se ženy stydí za svoje tělo. Naopak muži jsou pyšní na to že jsou muži, ale u žen je problém že se za svou ženskost často stydí. Nejspíš je to i tím, že ženská ňadra jsou už desetiletí sexualizována, a tak je většina žen nebere jako součást sebe a něco normálního a raději je schovávají. Pokud si chtějí vzít vyzývavější kousek oblečení, první co je, tak řeší, aby jim nebyla ňadra vidět. Nechtějí aby prosvítaly bradavky, protože v takovém případě hned vidí spousty mužských, a dokonce i ženských pohledů. Mnohým ženám je nepříjemné když jim někdo zírá na hrudník, a proto si takové oblečení raději odpustí.

Pod mnohé svršky se podprsenka nedá nosit. Nevypadá to dobře. Když je vidět zapínání, košíčky nebo ramínka, vypadá to opravdu špatně. Proto mnohé ženy raději nechávají takové kousky ve skříni nebo v obchodě. Totéž platí i u svatebních nebo společenských šatů, kam se podprsenka nenosí vůbec.

žena dekolt

Existuje něco co ji nahradí?
Pokud si na ples chcete vzít třeba šaty s korzetem a nebo se budete vdávat, jistě přemýšlíte nad tím, co si pod ně vezmete. Mnohé salony se společenskými a svatebními šaty vám přímo na místě během zkoušky poradí že existuje neviditelná podprsenka
lifties, která spolehlivě nahradí tu klasickou.

bílá podprsenka

Tato podprsenka je vyrobená ze silikonu, který je na pokožce příjemný. Podprsenka se přidělává na ňadra jednoduše tak, že ji přiložíte na kůži a vytvarujete tak jak chcete aby vám prsa držela. Nemá žádné zapínání ani ramínka, a má jen košíčky, které prsa podrží v požadovaném tvaru. Díky ní bude váš dekolt vypadat krásně i pod krajkovými šaty, které byste si jinak možná nevybrala.
Kromě neviditelné podprsenky můžete vyzkoušet třeba i pásku na prsa, která se hodí zejména pod topy s výrazným dekoltem – vaše prsa podrží tak jak potřebujete a nebude vidět.