Cskr

V dnešní době už pomalu nikdo nedostane pomalu nic zadarmo. Za takřka všechno se musí platit, a to nahrává logicky těm, kdo mají dost finančních prostředků.

Plánujeme výlet s videem z YouTube

Také jste nadmíru zvědaví, jak to vypadá v prostředí, kam se chystáte na výlet? Například bydlíte v okolí Prahy a rozhodli jste se, že zavítáte na hrad Křivoklát, na přehradu Klíčava, do Lánské obory a k řece Berounce, což jsou místa, o kterých jste slyšeli pouze z vyprávění? Pak máme pro vás tip. Zasedněte k počítači a vyhledávejte postupně v kanálu YouTube jednu lokalitu za druhou a vyhodnocujte, co vám tato sociální síť nabídne.

přehrada Klíčava

V mnoha případech se tu setkáte s velmi překvapivými závěry. Kupříkladu hrad Křivoklát si můžete prohlédnout z výšky, a stejně tak celý horní tok řeky Berounky, nasnímaný z bezpilotního dronu. Jistě vás pak bude zajímat, jak to vypadá pod hrází Klíčavské přehrady, zda je možné tam někde zaparkovat vůz, a zda je také možné se v Berounce koupat např. v některém z vodáckých kempů na středním a horním toku.

kanál YouTube

YouTube je v tomto směrů perfektní pomocník, mnoho lidí sem ukládá svá videa, sice různých kvalit a rozlišení, ale je jich tu tolik, že si pravděpodobně mezi nimi vyhledáte to, po čem toužíte. A zejména záběry z dronů dovedou přiblížit komukoli tamní krajinu natolik, že pak nepotřebujete ani turistického průvodce, fotky stažené z Internetu nebo podrobný mapový podklad.

Video si raději stáhněte

Objevíte-li nádherné záběry řeky z dronu a uchvátí-li vás to natolik, že si budete přehrávat video vícekrát za sebou (což je právě u řeky Berounky velmi pravděpodobné), nezapomeňte si video také stáhnout YouTube downloaderem mp4 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader k sobě na počítač, abyste jej měli k dispozici, kdyby jej majitel smazal. Bohužel je toto běžný jev a nikde nemáte jistotu, že video, co se vám líbí, na YouTube zůstane delší čas. YouTube je sociální síť a každý, kdo sem něčím přispívá, si může své příspěvky spravovat podle svého, tedy mimo jiné je upravovat, přidávat k nim nové, a některé staré odstraňovat.