Pole dance můžete trénovat i doma


Pole dance znají mnozí z vás jako tanec na tyči. Vertikálně zavěšená a zapřená kovová tyč úzkého průřezu je vodicím prvkem a zároveň opěrným bodem, od něhož se tanečnice odráží, k němuž se přibližuje, a který také slouží pro akrobatické prvky. Jak tato sportovní či taneční disciplína vznikla, nevíme, ovšem nevědomky a vysloveně intuitivně se těmto kreacím přibližuje mnoho dětí ve chvíli, kdy se obtáčí s aktovkou na zádech kolem ocelové trubky na autobusových nádražích a na dalších podobných místech.

pole dance

Možná, že máme každý v sobě touhu či talent a vůli obtáčet se kolem tyče a experimentovat s rozsahem pohybu, který tento stavební komponent umožňuje, ovšem přece jen bychom měli pole dance přenechat sličným, spoře oděným dívkám, které mohou předvést některé zajímavé a vzrušivé momenty v místě, kde očekáváme vzájemné sblížení a silné erotické touhy.

tančící dívka

Pole dance doma – upevnit ocelovou hlazenou tyč ve vlastním domě není nic obtížného, a to ostatní pak přenecháte vaší vyvolené. Obuje si boty na pole dance a vykročí v nich vstříc vášnivým dobrodružstvím. Na okamžik se však zastavme u samotné obuvi. Zpravidla se jedná o modely s platformou a vysokým podpatkem, tedy takové, co nejsou vysloveně určené pro chůzi v exteriéru, ale jde o erotickou záležitost, která si klade jediný cíl – přitáhnout pozornost mužů, aby si všímali krásy ženské nohy a chodidla. Jistě není náhoda, že některé typy bot Pleaser na pole dance mají transparentní vršek, aby byla dobře patrná celá ženská nožka od prstů až k patě.

Vyšší podpatek vyklene do svého maxima mostní klenební oblouk a chodidlo získá tvar, kvůli němuž muži doslova nemohou spát a převrací se na posteli ve svých erotických snech a touhách. A proč muže vzrušují právě chodidla? Kdo ví, snad mají v sobě zakódováno cosi kosmického, a překrásné ženské bosé nohy jim dávají jasně najevo, že jde o naprosto dokonalé vesmírné „mistrovské dílo“, jak se o tom zmínil již Leonardo da Vinci.