Ale koupě rekreační nemovitosti nevyšla

Ano, odradila vás cena, nebo i místo, kde se chata nacházela. Máte požadavky, aby byla u lesa, aby se daly podnikat zajímavé výlety po okolí, aby byly v dosahu inženýrské sítě na napojení. Také místo na letní koupání a rybaření. Požadavky jsou náročné, ale nepovedlo se. Ale pozemky ty jste na prodej nalezli. A jsou v dobrých místech. V okolí jsou lesy i rybníky, to by rodině vyhovovalo. Uvažovali jste, že koupíte jeden z těch pozemků, oplotíte ho, vysadíte ovocné stromy a keře. A potom si necháte postavit zahradní rekreační chatu.

prodej domu

Ale tady jste zjistili, že nejen, že nejde sehnat firmu na stavbu, ale také sklady obchodníků se stavebním materiálem, zejí prázdnotou a výroba se nějak zastavila. Na trhu chybí plechy na střechy, ale nejen to i jiné střešní krytiny, dále latě, omítky, cihly, malta, lepidla, desky, nátěrové hmoty, fošny. Takže stavba rekreační nemovitosti nebude. Nemusíte zoufat. Je tady možnost zakoupit mobilheim, tedy mobilní dům. Je ve velmi širokých nabídkách. Tento dům můžete koupit nejen úplně nový, ten je dražší. Můžete ho mít také bazarový, tedy použitý. Takový je samozřejmě levnější. Můžete ho mít kompletně zařízený, a to vším potřebným pro váš rodinný život. Například je k mání Domek 2 top-mobilnidomy.cz.

malé ale mobilní

Má velmi příjemnou cenu, kuchyně má kuchyňskou linku, sporák, nábytek, lednici. Jednotlivé pokoje pro vaši rodinu jsou vybavené lůžky, skříněmi, ale také i pohovkami, stoly, okna mají vnitřní žaluzie. Také koupelna má pro vás připravený sprchovací kout a toaleta bude také komplet. Takže vše je pro vás připravené. Pozemky jste na prodej již nalezli, jsou v dobrých místech pro vaše dovolené. Kupte si ten, kde jsou v okolí lesy i rybníky, v dosahu inženýrské sítě na napojení. Uvedené by vaší rodině vyhovovalo. Takže neváhejte, pospěšte a máte vlastní sezónní rekreační dům.