Hledáte skvělou zábavu pro svůj večírek? A co takhle kouzelník?

Kouzelníci neboli iluzionisté, jsou známý už po celá desetiletí. Za poslední roky se tento obor zábavy dostal na novou úroveň a dnes jen těžko budete hledat zastaralé triky, na které jste byli zvyklý dříve, a dnes již nikoho neohromí. Kouzelníci jsou si moc dobře vědomi, že aby zaujali čím dál náročnější diváky, musí vymýšlet nové triky, nové iluze a musí neustále posouvat hranice.

Zábavná magie je mezi lidmi velmi oblíbená. Máme rádi to, čemu nemůžeme přijít na kloub, co je pro nás neskutečné. Instinktivně nás to zajímá a snažíme se rozlousknout, v čem spočívá tajemství jednotlivých kouzel. Ve většině případech o tom přemýšlíme marně, a tím více nás tento svět iluzí láká.

kouzelnice

Kouzelníci nevystupují všichni se stejnými nebo podobnými čísly. Jejich obor se dělí na mnoho odvětví a každý kouzelník se věnuje jednomu či více oborů.

Mezi ně patří například mikromagie, která je pro diváky obzvlášť přitažlivá. Spočívá v tom, že kouzelník provádí své triky přímo před zraky diváků v těsné blízkosti, pomocí svých hbitých rukou. Předvádí většinou karetní kouzla, kouzla s mincí, bankovkami a podobnými malými předměty.

kouzelník

Dalším odvětvím je například všeobecná magie, což by někteří nazvali takovou tou „nejklasičtější magií“, která má asi mezi kouzelníky největší tradici. Kouzelník předvádí své kouzla obvykle na podiu s různými rekvizitami, někdy i třeba se živými zvířaty. Asistuje mu u toho asistentka či asistent. Do takové magie se řadí například známá kouzla se šátky, provazy, kroužky a podobně.

Jste z Prahy a okolí a chcete si zařídit na své oslavě vhodnou zábavu? Obraťte se na kouzelníka Praha. Vystoupení je vhodné na svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky, školní srazy a mnoho dalších příležitostí. Uvidíte, že takto originální zábavou nezklamete žádného z účastněných a budou na váš večírek ještě dlouho vzpomínat.