Plnoštíhlí s elegancí

Největší problém celé společnosti lidí je to, že lidé neustále ostatní soudí. Soudí je podle toho, kde pracují, jak se oblékají, s kým se stýkají, jak vypadají, jakou mají minulost,… Zkrátka kritérií, podle čeho se dá soudit je mnoho, a všechny tyto kritéria lidé využívají proto, aby mohli lidi kolem sebe zaškatulkovat do nějaké z kategorií, které si ve své hlavě vytvořili. Je to ale špatné, soudit lidi. Neznáme je, navíc pokud něco dělají, tak to asi dělají rádi a proto, že je to baví a je to zkrátka jejich život, takže proč je za to zbytečně soudit. Pokud navíc někdo nějak vypadá, má tmavé oči místo světlých, má rovné vlasy místo kudrnatých a podobně, je to akorát přeci znak toho, že jsme všichni originál, no ne? Tak proč se tato kritéria stala důvodem k tomu, abychom soudili ostatní? Vždyť soudit někoho za to, jak vypadá je ubohé, protože jsme každý jiný a stejně tak, jak on my můžeme soudit jeho, může soudit klidně i on nás, protože pokud to děláme my sami, má na to plné právo.

móda

My ale plné právo začínat nemáme. Lidé vypadají tak, jak vypadat chtějí a do toho nám nic není. A říkat, že takový a makový člověk se přeci nemůže oblékat stylově a elegantně je také blbost. Proto lidé, kteří mají narážky na plnoštíhlé lidi a módu by se měli nejprve podívat na sebe a na to, jak se oni sami oblékají. A že soudí vždycky jen jedna skupina lidí…

móda

I plnoštíhlí lidé se tedy mohou obléct stylově a elegantně, to je samozřejmé. S takovými šaty s krátkým rukávem pro plnoštíhlé zazáří všichni, kteří se bojí si obléct něco, co podle některých hnidopichů plnoštíhlým nesluší, protože s těmito šaty žádné podobné obavy mít nemusíte, ale to poznáte samozřejmě až poté, co si je na sebe oblečete poprvé. Každému sluší maximálně, co to jde a udělají z vás elegantní dámu, která vypadá stylově – a dokonce ještě víc stylověji než lidé, kteří mají neustále nějaké hloupé připomínky.