Správná voda v bazénu

Pamatuji si, když jsem jela s rodiči kupovat náš první bazén. Měla jsem ještě o dva roky mladší sestru, se kterou jsme si dobře rozuměly. Řekla jsem si, že bychom mohli my všichni, naše celá rodina, uspořádat nějakou oslavu, až si dovezeme konečně náš bazén. A byli jsme všichni rádi, protože zrovna měli v obchodě nějaký výprodej bazénů.

Jako splněný sen.

Protože už byl srpen, takže se vyprodávaly všechny zásoby. Takže jsme měli velké štěstí. Byli jsme rádi, že jsme si bazén nepořídili někdy v červnu nebo v červenci. Protože do té doby nám stačil zatím takový malý nafukovací bazének. Vůbec nám to ale nevadilo, protože jsme se už těšili na náš nový bazén. Takže jsme si koupili taky všechny potřeby. A musím říct, že moje sestra v obchodě s bazény úplně lítala. A byla úplně nadšená a chtěla si koupit opravdu každý bazén. Taky tam měli různé soupravy https://www.moebelix.cz/sedaci-soupravy-C2C4 na čištění bazénu. A samozřejmě, že jsme si něco taky pořídili. Když už jsme si koupili konečně velký bazén, tak taky potřebujeme mít nějaké věci, jak čistit bazén od listí anebo hmyzu.

Co vy na to?

Taky jsme si koupili měření ph v bazénu. Protože měření ph v bazénu opravdu důležité, protože zjistíte, jestli je voda závadná anebo je v pořádku. Já si myslím, že to velmi důležité. Protože já bych do bazénu nevlezla, pokud by byla voda zkažená. Takže měření ph v bazénu beru takové, že se to má dělat a že je to dobré pro zdraví. A tohle bych hlavně doporučovala dělat ve veřejných bazénech. Tam je to dokonce povinné a já jsem za to ráda. Takže jsem ráda, že měření ph v bazénu https://www.chlorito.cz/tester-bazenove-vody je na veřejných bazénech nutné, protože nechtěl abych potom z bazénu odcházet třeba s nějakou plísní anebo nějaký ekzémem. A stalo se vám někdy, že jste měli z veřejného bazénu na nohou plísně nebo na těle někde plíseň? Já jsem měla šílenou vyrážku, ale to bylo z rybníku. Asi špatné ph vody.