Konečně mám bazén

Pamatuji si, jak jsme se jednou s otcem dohadovali, jaký budeme mít bazén. Protože můj otec vůbec žádný bazén nechtěl. Otevřeně mi řekl, že pokud budu se chtít někdy někam vykoupat https://www.hellosandy.cz/diskuzni-forum/od-kdy-zacit-koupat/ do bazénu, tak mám jít buďto doma do vany anebo k nějaké kamarádce. To myslel otec vážně? Mě se to zdálo spíše jako špatný vtip. Jenomže já mám kamarádky, které sice bazén mají, ale není tak velký, jak bych si přála. Navíc, sice zatím můžu do veřejného bazénu, ale jak to sami víte, doma je prostě doma. A chtěla jsem mít vlastní bazén doma na zahradě, jako to má většina dětí.

Syn rád plave.

Není nic lepšího než se doma na zahradě zchladit. Měla jsem taky pak takové štěstí, že moje maminka stála při mně. Moje máma taky chtěla mít bazén doma. Jenomže otec to stále nechtěl z toho důvodu, že to vyjde strašně draze. Sice on se prý bazén pořídí docela levně, ale pak zase jeho údržba vyjde na hodně peněz. A prý té vody!

S rodinou máme rádi plavání.

Já vím, že bazén na zahradě toho hodně sežere, jak vždycky říkává otec. Že se stále musí platit nějaké peníze, protože voda není zadarmo. A pak taky udržováním čisté vody, kupovat chlor. No, opravdu toho není málo, ale radost taky něco stojí. Ale nakonec jsme otce ukecaly. Takže otec naštěstí ustoupil od svého názoru a bazén nakonec pořídil. Ještě jsme se nerozhodli, jaký bazén. Můj otec řekl, že když bazén, tak jedině zapuštěný. Zapuštěný bazén je takový, že má lepší a pevnější stabilitu a taky vypadá na oko esteticky více pěkně. A mně se takové bazény opravdu líbí. Ze začátku jsem si nemohla představit, jak vypadá zapuštěný bazén. Ale když mi ho otec ukázal na internetu, tak tam bylo plno fotek zapuštěných bazénů. Nakonec jsem souhlasila. Zapuštěný bazén vypadá opravdu lépe a vypadá taky designově. Tak jsem byla ráda, ale abych byla upřímná. Bylo mi opravdu jedno, jaký ten bazén bude. Chtěla jsem prostě jenom nějaký bazén.