V cukrárně v Hradci Králové se budete cítit lépe, než v hospodě

Dopřejte si při pobytu ve městě klid a pohodu

Když jste unavení na procházce nebo na nákupech a korzujete v centru Hradce Králové, máte možnost se někam uchýlit do ústraní a tam si odpočinout. Některým lidem však schází inspirace a stává se, že namísto vhodného prostředí sáhnou po ještě horší volbě. Vyberou si v lepším případě zahradní restauraci, ale poblíž frekventované silnice, anebo v tom horším případě zakouřenou putyku, kde se příliš nerespektují etické zásady. Těch špatných voleb je celá řada a chcete-li se jim vyhnout, vybírejte raději mezi cukrárnami, které vám umožní posezení nad ovocným džusem, čajem či kávou, a s možností ochutnat nějaký ten zákusek. A proč dát přednost právě cukrárně v Hradci Králové Pink roses?

ovocný dortík

Není tu zakouřeno – v cukrárnách není zvykem kouřit a málokdy se najde někdo, kdo by po tom v tomto prostředí zatoužil. Lidé jsou již desítky let zvyklí, že si mohou zapálit venku před obchodem, ale uvnitř se to jaksi nehodí. Je to, jako kdybyste si měli zakouřit v supermarketu při výběru zboží z regálů.

cukrářské výrobky

Není tu hluk – i v restauracích, kde se obvykle nekouří, je hlučno, lidé v cukrárnách se naopak chovají spíše tiše. Je to dáno i samotným menu, které se tu podává. Sladké zákusky totiž uklidňují mysl a navozují spíše meditativní náladu, než aby probouzely adrenalin, jak je tomu např. u ostrých masitých steaků.

Je tu klid – díky absenci hluku, kouře a typických odérů z restauračních kuchyní je tu příjemné klima, které umožňuje v poklidu posedět, plánovat s přáteli nějaké akce, anebo tu vyznávat lásku.

Objednejte si dort na zakázku

Jistou možností je objednávka dortů, které pro vás vyrobí ke zvláštním příležitostem, jako jsou klasické či zlaté svatby, promoce, abiturientské srazy nebo narozeninové oslavy. Dort k takovým událostem obvykle patří a můžete si je tu rezervovat a vyzvednout, kdykoli budete potřebovat v průběhu roku.